Blažo Đurović

saradnik na projektu | Elektrotehnički fakultet | honorarno

MSc Blažo Đurović rođen je 13. juna 1986. godine u Kotoru. Osnovnu školu je završio u Tivtu. Srednje obrazovanje je završio takođe u Tivtu u Srednjoj školi „Mladost“ gdje je dobio zvanje Elektroničara elektrotehnike. Nagrađen je za svoje uspjehe tokom osnovnog i srednjeg obrazovanja diplomama Luča. Upisao je Elektrotehnički fakultet u Podgorici 2005. godine i 2008. godine je stekao zvanje Bečlor Elektronike Telekomunikacija i Računara od istog. Završio je specijalističke studije na istom, na smjeru računari, i 2009. godine...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2018SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Blažo ĐUROVIĆ, Igor ĐUROVIĆ, Aleksandar JOKSIMOVIĆ, Vladimir CRNOJEVIĆ, Slobodan ĐUKANOVIĆ and Branka PESTORIĆ Monitoring the eutrophication using Landsat 8 in the Boka Kotorska BayActa Adriatica

Obavjestenja iz nastave