Sajam obrazovanja u inostranstvu u organizaciji Agencije ISEM

Agencija International Student Exchange Montenegro (ISEM)  u saradnji sa preko 50 međunarodnih partnera, sada već tradicionalno organizuje još jedan Sajam obrazovanja u inostranstvu.

Na Sajmu, koji se održava 1. marta 2023. godine u hotelu Hilton u Podgorici, učestvovaće preko 50 međunarodnih univerzita, srednjih škola i škola jezika. Sajam će trajati u periodu od 12-18h, ulaz je besplatan a registracija učesnika obavezna (info@isem.agency | 069 085 505).

Sajam je prije svega namijenjen učenicima osnovnih i srednjih škola, ali i studentima, koji žele da dobiju više informacija o mogućnostima učenja i studiranja u inostranstvu, ali i o školama jezika, Work and Travel  programu, kao i o Harrison Assessment  karijernom savjetovanju.

S obzirom na veoma korisne informacije koje se mogu dobiti na Sajmu, na bazi kojih se donose najvažnije životne odluke, i roditelji su i više nego dobrodošli.

Nakon Sajma, moguće je zakazati besplatne konsultacije sa predstavnicima Agencija ISEM, tokom kojih će obrazovni savjetnici svim zainteresovanima pomoći da donesu pravu odluku vezano za dalje obrazovanje u inostranstvu.

Italija

Škole jezika

Švajcarska

Velika Britanija