Održan treći trening pete generacije polaznika Student Business Hub programa

Na Univerzitetu Crne Gore održan je treći po redu trening u okviru besplatnog programa obuke Student Business Hub koja se realizuje u organizaciji Kancelarije za razvoj karijere i cjeloživotno učenje na Univerzitetu Crne Gore u saradnji sa kompanijom “Balance to Business”.

Tokom trećeg treninga, koji je dijelom održan u prirodi, obrađena je tema Primanja i davanja feedback-a, a polaznici su imali priliku da nauče kako na adekvatan način dati feedback i kako da negativne povratne reakcije ne prihvataju kao nešto loše, već kao konstruktivno usmjerenje kako da određenu stvar rade na što kvalitetniji način.

Glavni predavač na obuci je osnivačica kompanije Balance to Bussines Jelena Vuletić, a gost trećeg predavanja bila je osnivačica kompanije CMM Montenegro koja je govorila o profesionalnom, ali i ličnom iskustvu u ovoj oblasti.

Cilj cjelokupne obuke je priprema sudenata za poslovni ambijent i rad na njihovim vještinama poslovanja.