Dan otvorenih vrata

Arhitektonski fakultet UCG učestvovao je na manifestaciji “Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore”, koji je održan 15. marta 2023. godine u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru u Podgorici. Na štandu koji je specijalno dizajniran za ovaj događaj od strane studenata Arhitektonskog fakulteta, saradnika i profesora, predstavljeni su uslovi upisa, način polaganja prijemnog ispita i sadržaj studijskog programa maturantima iz svih gradova Crne Gore. Tom prilikom su kroz neposrednu komunikaciju sa studentima i nastavnicima, maturanti odnosno budući studenti, mogli dobiti korisne informacije o načinu studiranja, dodatnim nastavnim i drugim aktivnostima, programima mobilnosti u saradnji sa drugim univerzitetima i ostalim mogućnostima koje mogu ostvariti upisom na Arhitektonski fakultet.