Promocija nove knjige Dragana Koprivice “Izabrane pjesme" 8. marta

Promociju svoje nove knjige poezije, “Izabrane pjesme”, Dragan Koprivica će održati u amfiteatru Filozofskog i Filološkog fakulteta u Nikšiću u srijedu, 8. marta, povodom Međunarodnog dana žena.

Koprivica je dosad održao preko deset promocija knjige pjesama u više gradova: Podgorici, Kotoru, Baru, Mojkovcu, Rožajama, Bijelom Polju, Danilovgradu, Spuškom zatvoru...

Ovog puta, u duhu 8. marta, autor će govoriti isključivo ljubavnu poeziju, ali i pjevati popularne folk-refrene i svirati na harmonici.

Kao gost programa učestvovaće pjesnik Radislav Gardašević, a osmomartovski pečat poetskoj večeri daće i pet talentovanih pjesnikinja: Slava Vojinović, sestre Rada i Tijana Draganić, Aleksandra Papović i Nikolina Rakojević, a predviđeni su i gosti iznenađenja.

Knjigu “Izabrane pjesme” Koprivice objavili su podgorički “Unireks” i UKCG.

Zbog večere u Studentskom domu, promocija u amfiteatru je zakazana za 16:30 časova.