Posjeta kompanije Elsys

Posjeta kompanije <span class="CyrLatIgnore">Elsys</span>

Predstavnici kompanije Elsys Eastern Europe sa sjedištem u Beogradu posjetiće Elektrotehnički fakultet u Podgorici u četvrtak, 25.05.2023. Tom prilikom gosti iz Beograda održaće prezentaciju o kompaniji, kao i o mogućnostima koje nudi ova kompanija studentima, a po osnovu Ugovora o poslovno-tehničkoj saradnji sklopljenog između kompanije Elsys Eastern Europe i Elektrotehničkog fakulteta u Podgorici.

Elsys Eastern Europe je kompanija koja se bavi projektovanjem integrisanih kola visokog kvaliteta i uslugama verifikacije integrisanih kola, od nivoa ASIC čipova do najsloženijih sistema na čipu. Sarađuje sa najvećim kompanijama u svijetu iz oblasti integrisanih poluprovodničkih tehnologija.

Prezentacija će biti održana navedenog dana, sa početkom u 10:00 časova, u Svečanoj sali (pored Dekanata). Pozivaju se svi zainteresovani studenti da prisustvuju prezentaciji kompanije Elsys Eastern Europe.