Predstavljanjem poznatih žena kroz istoriju obilježen 8.mart

Studentkinje master studija Studijskog programa za predškolsko vaspitanje i obrazovanje, 7. marta su izvele predstavu: ,,Žene kroz istoriju" za šezdestoro djece iz VJ ,,Sunce" i VJ ,,Neven. Predškolci su imali priliku da se na prigodan način upoznaju sa radom i djelom dvadeset svjetski poznatih žena koje su ostavile značajan doprinos u oblasti nauke, obrazovanja i umjetnosti. Nakon interaktivnog predstavljanja one su uz podršku studenata/studentkinja Studijskog programa .za engleski jezik i književnost sa djecom ukrašavali čestitke za predstojeći praznik.  Događaj je osmišljen u okviru predmeta: Stručno pedagoška praksa u predškolskoj ustanovi (prof. dr Veselin Mićanović i saradnica mr Marijana Blečić).