Stručna predavanja iz oblasti kolovoznih konstrukcija

Pozivaju se zainteresovani studenti master studija programa Građevinarstvo - Infrastrukture - modul Saobraćajnice da prisustvuju predavanjima, koje organizuje Strukovna komora građevinskih inženjera, u saradnji sa Građevinskim fakultetom UCG, iz oblasti kolovoznih konstrukcija.

Teme predavanja:

- Rješenje za ojačanje asfaltnih slojeva (Predavači: Stepan Bohus – Adfors, poslovni menadžer EMEA, Aleksandar Glišić – Adfors, tehnički voditelj prodaje Adriatic regija);

- Računarska trajnost kolovozne konstrukcije ojačane termostabilnom mrežom od staklenih vlakana za armiranje asfalta (predavač Dragan Stojnić iz Instituta za puteve AD Beograd).

Predavanje će se održati 07.03.2023. godine u amfiteatru 015, zgrada Tehničkih fakulteta Univerziteta Crne Gore, sa početkom u 13:00h časova. Registracija prijavljenih učesnika će se obaviti od 12:30h do 13:00h.