Panel diskusija na temu "Inovativno udruživanje u digitalnoj transformaciji Crne Gore”

Univerzitet Crne Gore u saradnji sa Ministarstvom javne uprave organizuje panel diskusiju na temu „Inovativno udruživanje u digitalnoj transformaciji Crne Gore” 20. februara u 10h, u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore.

Na planiranom panelu biće riječi o tri tematske cjeline: Programu obrazovanja za sticanje IT vještina, Digitalnoj akademiji i Programu Digitalna Evropa, nakon čega je predviđen dio za diskusiju.

Uvodno obraćanje na Panelu imaće rektor Univerziteta Crne Gore prof. dr Vladimir Božović i ministar javne uprave mr Marash Dukaj, a panelisti će biti predstavnici Ministarstva javne uprave (Dušan Polović), Univerziteta Crne Gore (prof. dr Irena Orović), ICT Cortex (Tarik Zaimović) i FLEKA doo (Miloš Milošević).