Otvorene prijave za stipendije na Institutu HPI – master program iz inženjerstva softverskih sistema

Otvorene prijave za stipendije na Institutu <span class="CyrLatIgnore">HPI</span> – master program iz inženjerstva softverskih sistema

Međunarodni Institut Hasso Olattner (HPI), sa sjedištem u Njemačkoj, otvara mogućnost stipendiranja za naše studente.

HPI Institut nudi stipendije do 24 mjeseca za master diplomu iz inženjerstva softverskih sistema. Dostupne su tri stipendije za upis na master program na engleskom jeziku, iz inženjerstva softverskih sistema.

Rok za prijavu za stipendije je 30. april 2023.

Zainteresovani studenti mogu se priključiti na info sesiji 30. marta u 18:00 (CEST/GMT +2), kako bi saznali nešto više o stipendijama i studijskom programu

Sve dodatne informacije možete pronaći u flajeru u prilogu, kao i na VEB STRANICI.