Poziv za studente demonstratore

METALURŠKO-TEHNOLOŠKI FAKULTET

objavljuje

INTERNI POZIV

za studente MASTER ili DOKTORSKIH STUDIJA na Univerzitetu Crne Gore – Metalurško-tehnološkom fakultetu u Podgorici, koji nisu u radnom odnosu u statusu saradnika u nastavi na Univerzitetu Crne Gore, da se prijave na -

O G L A S

za angažovanje DEMONSTRATORA (2 izvršioca), za pružanje pomoći i podrške u realizaciji nastavnog i istraživačkog procesa, posebno tokom izvođenja časova vježbi, laboratorijskih vježbi, praktične nastave, konsultacija, kao i u pripremi i izvođenju projekata.

Odabir kandidata vrši se na konkurentskoj osnovi, prema ostvarenom srednjem uspjehu na prethodnim nivoima studija.

Angažovanje ne može trajati duže od 3 mjeseca po semestru (za st. 2022/23. god.), sa opterećenjem od 4 sata sedmično. Demonstratorima će biti određeni nastavni mentori.

Demonstatorima pripada nadoknada za izvršenje posla u bruto iznosu od 200€ za svaki mjesec angažovanja.

Sa demonstratorom će biti zaključen Ugovor o izvršenju posla. Nakon završenog angažovanja demonstratoru će biti izdato uvjerenje o izvršenom poslu, koje je dokaz o obimu i vrsti angažovanja.

Poslednji rok za prijavu je 10. februar 2023. godine do 12,00 časova.