Gostujuće predavanje prof. dr Vitić Ćetković postdiplomcima Univerziteta Azurna obala u okviru Erasmus+ programa

U okviru Erasmus+ mobilnosti, od 16. januara do 20. januara 2023. godine, realizovana su gostujuća predavanja prof. dr Andriele Vitić Ćetković sa Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru, na Univerzitetu Azurma obala u Nici. Postdiplomci koji pohađaju smjer International Hotel Management slušali su predavanja vezana za post-COVID strategije oporavka međunarodnog turizma, kao i za tranzicione aspekte razvoja turizma u Crnoj Gori.

Prof. dr Sylvie Cristophle, rukovodilac postdiplomskih studija Međunarodni hotelski menadžment sa timom i prof. Vitić Ćetković razgovarale su o pozitivnim praksama i modalitetima oporavka turizma nakon COVID-19, uključujući onima čija bi primjena bila moguća u Crnoj Gori.