Na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo održana svečana dodjela diploma

Na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo 10.03.2023. godine održana je svečana dodjela diploma studentima osnovnih, specijalističkih i master studija.

Prisutne studente, roditelje i goste pozdravila je prof. dr Đurđica Perović, dekan Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, i tom prilikom podsjetila studente na njihove početke i privilegiju da su studije proveli u UNESCO-vom gradu. Podijelila je osjećaj ponosa na još jednu novu generaciju u nizu od skoro šest decenija trajanja obrazovanja u oblasti turizma i hotelijerstva, a koje baštini Fakultet za turizam i hotelijerstvo.

Uz želju da valorizuju svoje diplome u punom kapacitetu i doprinesu održivom razvoju turizma i hotelijerstva, kako u zemlji tako i u inostranstvu,  Fakultet ostaje otvoren za dalju saradnju kroz mrežu od impresivnih više od 4 hiljade alumnista.

Nakon uručivanja diploma priređen je koktel za studente i goste.