Razvoj preduzetničkih ideja i kompetencija - obuka

Pozivaju se studenti Fakulteta za turizam i hotelijerstvo da se prijave za kurs o razvoju preduzetničkih ideja koji će se realizovati kroz Erasmus+ projekat SUCCESS - Sustainable university – enterprise cooperation for improving graduate employability. Prijave se dostavljaju do 25.03.2023. godine, putem mejla doc. dr Ilije Moric imoric@ucg.ac.me i Milice Katnic, saradnik u nastavi, katnic.m@ucg.ac.me.

Na kraju kursa će se održati interno takmičenje, nakon čega će predstavnici tima sa najbolje rangiranim biznis idejom/planom u junu 2023. godine, otputovati na regionalno takmičenje koje se organizuje u Sarajevu, BIH u okviru Erasmus+ projekta SUCCESS. Učesnici regionalnog takmičenja mogu očekivati i nagrade, a troškovi puta i boravka na regionalnom takmičenju će snositi projekat SUCCESS.

Detaljnije informacije o Erasmus + Success projektu se mogu naći na sledećem linku: https://success-project.ba/