Studenti Jovana Brnović i Miloš Kašćelan učesnici u projektu Balkans Arts Youth Mobility Network

Studenti treće godine Glume u klasi profesorice Dubravke Drakić, Jovana Brnović i Miloš Kašćelan učesnici su i predstavnici  Crne Gore u projektu Balkans Arts Youth Mobility Network“ u organizaciji Akademije Balkanike Europeane, sa podrškom UNESCO-a.

,,Balkans Arts Youth Mobility je međunarodni projekat, pod mentorstvom prof. Jordana Plevneša i prof. Dejana Projkovskog, u kojem je predviđeno učešče mladih teatarskih umetnika iz pet zemalja regiona, Bosne i Herzegovine, Crne Gore, Albanije, Srbije i Makedonije, koji će rezultirati teatarskom predstavom, koja treba imati premijeru na Internacionalnom teatarskom festivalu Akter Evrope 2023, (6-11 jula), u Resenu.