Uspostavljena saradnja sa Fakultetom za sport i psihologiju iz Novog Sada

Dekan Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje iz Nikšića prof. dr Rašid Hadžić kao i prodekani za nastavu i međunarodnu saradnju doc. dr Jovica Petković i doc. dr Kosta Goranović boravili su u službenoj posjeti Fakultetu za sport i psihologiju (TIMS) u Novom Sadu. Tokom dvodnevne posjete održano je više radnih sastanaka sa domaćinima sa pomenutog Fakulteta sa ciljem uspostavljanja saradnje između ove dvije visoko obrazovne ustanove.

- Izuzetno sam zadovoljan radnom posjetom Fakultetu za sport i psihologiju iz Novog Sada koji je prepoznat po inovativnosti u nastavnom i naučno-istraživačkom radu. Imali smo niz radnih i uspješnih sastanaka sa domaćinima koje je predvodio prof. dr Zlatko Ahmetović sa svojim saradnicima. Saradnja je verifikovana i potpisanim ugovorom koji će se odnositi na značajan broj zajedničkih aktivnosti u narednom periodu, kao što su razmjena nastavnika i studenata, učešće u zajedničkim projektima, i drugim sličnima aktivnostima, saopštio je dekan prof. dr Rašid Hadžić.