Sastanak projektnog tima MLEUIM

Projektni tim Žan Mone modula o unutrašnjem tržištu Evropske unije (Jean Monnet Module in Law of the EU Internal Market) održao je redovan semestralni sastanak, u posljednjoj godini realizacije projekta.

Na sastanku su diskutovani modeli nastave u posljednjoj godini sprovođenja programa po MLEUIM modulu, ali i načini za nastavak sličnih aktivnosti i dalju održivost uspostavljenog nastavnog plana.

Lider projekta MLEUIM, prof. dr Vladimir Savković je istakao važnost daljeg izučavanja prava unutrašnjeg tržišta Evropske unije na dvogodišnjim master studijama Pravnog fakulteta, ali i najavio buduće projektne aktivnosti koje će se preduzeti u tom cilju.

Razgovaralo se i o temama za predstojeće autorske članke koje će članovi projektnog tima objaviti u prepoznatim domaćim, regionalnim i međunarodnim časopisima.