Alumni klub

Dragi prijatelji,

Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore aktivirao je svoj Alumni klub. Glavni cilj kluba je povezivanje bivših studenata, nastavnika, saradnika i prijatelja Građevinskog fakulteta, kao i jačanje i promocija Fakulteta.

Alumni klub je kutak za sve naše sadašnje i buduće prijatelje koji žele da uspostave, održe ili unaprijede kontakte i saradnju sa Fakultetom.

Alumni klub treba da promoviše i jača ugled Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore u zemlji, okruženju i šire.

Ciljevi Alumni kluba su:

- uspostavljanje i održavanje veze između Građevinskog fakulteta i bivših studenata,

- upoznavanje sa stručnim i naučnim aktivnostima članova kluba,

- povezivanje bivših studenata svih nivoa studija sa ciljem uzajamne saradnje,

- razvijanje saradnje između Građevinskog fakulteta i preduzeća, firmi, institucija i organizacija u kojima su zaposleni članovi Alumni kluba,

- unapređenje rada Građevinskog fakulteta i njegova promocija,

- afirmacija, promovisanje i unapređenje uloge građevinarstva u društvu,

- povezivanje sa obrazovnim i istraživačkim institucijama.

Očekujemo da ćemo zajedno permanentno širiti listu ciljeva i unapređivati rad Kluba. Imajući u vidu navedeno, pozivamo vas da, kao članovi Alumni kluba Građevinskog fakulteta, ujedinjenim snagama i zajedničkim radom, doprinesemo boljoj budućnosti naše visokoobrazovne ustanove, kako bi i buduće generacije studenata stekle kvalitetna i prepoznatljiva akademska zvanja iz oblasti građevinarstva.

Alumni klubu možete pristupiti dobrovoljnim potpisivanjem pristupnice (koja se nalazi u prilogu).

Očekujemo vas i srdačno pozdravljamo!