INFORMACIJA O REALIZACIJI NASTAVE

Poštovani studenti,

s obzirom na epidemiološku situaciju i aktuelne mjere i uputstva IJZ Crne Gore, nastava na predmetu POSLOVNO PRAVO na studijskom programu MENADZMENT u Bijelom Polju će biti organizovana kombinovanim metodom – dio nastave ćete moći da slušate na on-line platformi, dok će dio nastave biti organizovan u prostorijama Ekonomskog fakulteta.

Neophode informacije i nastavni materijal za predmet POSLOVNO PRAVO biće Vam dostupni preko DL sajta (dl.ucg.ac.me) biranjem predmeta. Prvih nekoliko nedjelja, nastava će se odvijati on line. O početku nastave u prostorijama Ekonomskog fakuteta, bićete blagovremeno obaviješteni. U prvih nekoliko nedjelja predavanja ce biti postavljana na DL platformi, u formu audio zapisa u okviru PPT prezentacije. Nakon toga, predavanja i konsultacije ce biti organizovani preko ZOOM platforme, o cemu cete biti blagovremeno obaviješteni.

Za bliže informacije, možete se obratiti putem e-maila mijatj@ucg.ac.me.

Želim vam uspješan početak nastave.

Predmetni nastavnik: prof. dr Mijat Jocović