Odbrana polaznih istraživanja / dr med Branko Čampar / Medicinski fakultet

Dr med Branko Čampar, javno će obrazlagati ciljeve i očekivane rezultate, kao i izložiti istraživački program sa uslovima za uspješan završetak doktorske teze pod nazivom: „Kliničko-patološke karakteristike adenokarcinoma pluća sa BRAF V600E mutacijom,, dana 10.03.2023. godine u 11,00 časova  (online)

U Sali za sastanke Medicinskog fakulteta (dekanat), pred Komisijom za ocjenu prijave doktorske disertacije, u sastavu:

• dr Miodrag Radunović – redovni profesor Medicinskog fakulteta UCG, predsjednik
  • dr Milana Panjković, redovna profesorica Medicinskog fakulteta  Univerziteta u Novom Sadu,  mentor - član
  • dr Mileta Golubović – redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore – član