SPUCG pokreće projekat: Studenti u fokusu

Studentski parlament Univerziteta Crne Gore (SPUCG) ubrzo kreće u realizaciju projekta Studenti u fokusu.

Cilj projekta je povećanje vidljivosti studentske populacije kroz pružanje prilike za diskutovanje i prezentovanje najznačajnijih problema u oblasti visokog obrazovanja ali i u ostalim segmentima društva, a koji se prevashodno tiču studentske populacije, kao i razmatranje perspektive razvoja visokog obrazovanja u Crnoj Gori.

Prethodno navedeno biće ostvareno kroz različite formate, uključujući veći broj javnih tribina, panel diskusija, okruglih stolova, ali i emisija tipa podcast.

Više informacija o prvim aktivnostima u okviru projekta, predavačima, panelistima, temama, terminima, te modalitetima realizacije možete očekivati u narednom periodu.