Polazna istraživanja/ Miodrag Bujišić / Građevinski fakultet

UNIVERZITET CRNE GORE

GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI

OBJAVLJUJE

Da će javna odbrana polaznih istraživanja doktorske disertacije pod radnim nazivom “Vremenski zavisno ponašanje diskontinuiteta kod mekih stijenskih masa” kandidata mr Miodraga Bujišića biti održana 14.01.2022., u 12 h, u sali 103 Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore. Kandidat će obrazložiti ciljeve i očekivane rezultate, odnosno izložiti istraživački program svoje disertacije pred Komisijom za ocjenu prijave doktorske disertacije, u sastavu:

• Prof. dr Zvonko Tomanović, redovni professor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore,
  • Prof. dr Radomir Zejak, redovni professor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore,
  • dr Slobodan Živaljević, docent Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.