Magistarski rad/ Marko Spajić/ Građevinski fakultet

Na osnovu člana 69. stav 1. tačka 7. Statuta Univerziteta Ctne Gore i člana 30. Pravila studiranja na postdiplomskim studijama Univerziteta Crne Gore donosim

RJEŠENJE

o odbrani magistarskog rada

I Marko Spajić, Spec.Sci građ., student magistarskih studija Građevinskog fakulteta u Podgorici – smjer Hidrotehnički, braniće magistarski rad pod naslovom ”Analiza mogućnosti primjene najnovijih tehnologija prečišćavanja upotrijebljenih otpadnih voda u Crnoj Gori”, dana 28.06.2022. godine, u 12,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta u Podgorici.

II Magistarski rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Milan Radulović, dipl.inž.geol., vanredni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Goran Sekulić, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  3. Dr Ivana Ćipranić, dipl.inž.građ., docent Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

III Ovo Rješenje je konačno i stupa na snagu danom donošenja.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -

DEKAN,