Polazna istraživanja/ mr Filip Petrović/ Ekonomski fakultet

Ekonomski fakultet iz Podgorice obavještava javnost da će student doktorskih studija mr Filip Petrović javno braniti polazna istraživanja teme doktorske disertacije „Uloga internacionalizacije u pozicioniranju univerziteta i podsticanju inovacija i nacionalne konkurentnosti (The role of internationalization in positioning universities and fostering innovation and national competitiveness)“ pred Komisijom za ocjenu podobnosti doktorske teze i kandidata u sljedećem sastavu:

-Doc.dr Julija Cerović Smolović, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, predsjednik;

-Prof.dr Danijela Jaćimović, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, mentor;

-Prof.dr Joao Correira Leitao, Univerzitet Beira Interrior Kovilja, Portugalija, komentor.

Odbrana će se održati 19.07.2022.godine u 09,00 sati u Sali TEMPUS na Ekonomskom fakultetu u Podgorici.