Doktorska disertacija/ Nataša Kopitović Vuković/ Građevinski fakultet

GRAĐEVINSKI FAKULTET

UNIVERZITETA CRNE GORE

OBAVJEŠTAVA

Da će mr Nataša Kopitović Vuković, dipl.inž.građ., stručni saradnik Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, javno braniti doktorsku disertaciju, pod naslovom: „Ponašanje AB konstrukcija ojačanih kompozitnim materijalima pod dugotrajnim opterećenjem“, u petak 06.11.2020.godine, u sali 105 Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore u Podgorici, sa početkom u 11,00 časova.

Mr Nataša Kopitović Vuković, braniće doktorsku disertaciju pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Radenko Pejović, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, u penziji;
  2. Prof. dr Vlastimir Radonjanin, dipl.inž.građ., redovni profesor Fakulteta tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu;
  3. Prof. dr Radomir Zejak, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore;