Kanonada Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore

Za vikend su, u sali Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra, odigrani mečevi četvrtog kola u I-A i I-B Studentskoj ligi Crne Gore u futsalu.

Najubojitija je bila ekipa Medicinskog fakulteta koja je slavila protiv ekipe Biotehničkog fakulteta rezultatom 11:4. Od početka su krenuli furiozno studenti sa medicine a razlika u kvalitetu i bolja igra rezultirali su sa čak sedam postignutih pogodaka u prvih dvadeset minuta. Ni u nastavku susreta stanje na terenu se nije promijenilo pa je Medicinski fakultet osvojio važne bodove u I-B ligi.

U I-A Studentskoj ligi ETF je slavio u derbiju grupe A protiv ekipe Ekonomskog fakulteta rezultatom 3:2. Presudila je bolja igra u drugom poluvremenu pa je ETF osvojio važne bodove u borbi za doigravanje. U grupi B PMF je slavio protiv ekipe Filozofskog fakulteta 7:3 a meč je presudila sjajna partija Popovića koji je postigao het-trik.

I-A Studentska liga Crne Gore

Rezultati IV kolo:

Ekonomski fakultet - Elektrotehnički fakultet 2:3 (1:1)

Sudije: Čađenović Vesko i Saveljić Momo

Strijelci: Mićović u 13, Obradović u 37. minutu za Ekonomski fakultet, Vlahović u 14, 35, Jovović u 26. minutu za ETF.

Ekonomski fakultet: Đurović, Rakonjać, Pejović, Mićović, Dervišević, Obradović, Pavlović, Aleksić, Kovačević.

ETF: Dobrašinović, Jovović, Potpara, Miladinović, Kasumović,  Vlahović, Pajović, Simonović, Kankaraš.

Građevinski fakultet - Pomorski fakultet 3:0 službeno

Slobodna ekipa Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Filozofski fakultet – Prirodno-matematički fakultet  3:7 (0:3)

Sudije: Čađenović Vesko i Saveljić Momo

Strijelci: F.Backović u 22, 27, Perović u 25. minutu za Filozofski fakultet, Popović u 7, 12, 32, Mešter 9, 30, Nedović 36, Drobnjak u 37. minutu za PMF.

Filozofski fakultet: Bubanja, Vujović, Pejanović, F.Backović, M.Backović, Perović.

PMF: Nedović, Marković, Mešter, Popović, Drobnjak, Vujović.

Mašinski fakultet – UDG 3:0 Službeno

Slobodna ekipa Studentski dom NK

I-B Studentska liga Crne Gore

Rezultati IV kolo:

Biotehnički fakultet – Medicinski fakultet 4:11 (1:7)

Sudije: Čađenović Vesko i Saveljić Momo

Strijelci: Bojanić u 11, Bujišić 26, 35, Ječmenica u 40, minutu za Biotehnički fakultet, Golubović u 2, Stamatović 6, 7, 17, Kurtagić 10, 28, Zejnilović 14, 31, Hasković 20, 38, Čindrak u 24. minutu za Medicinski fakultet.

Biotehnički fakultet: Bujišić,  Ječmenica, Obradović, Babović, Bojanić.

Medicinski fakultet: Zejnilović, Stamatović, Hasković, Golubović, Čindrak,Kurgaš, Kurtagić, Sadiković.

Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar - Policijska akademija 3:9 (2:4)

Sudije: Čađenović Vesko i Saveljić Momo

Strijelci: Kasum u 18, 35, Radulović u 19.minutu za FPEP Bar, Milačić u 4, 18, M.Ćalasan 5, 29, Bulatović 20, 37, 38, 40, N.Ćalasan u 26. minutu za Policijsku akademiju.

FPEP Bar: Kalač, Radulović, Kasum, Vujović, Rašović, Bešović.

Policijska Akademija: Đurđevac, M.Ćalasan, Đurković, Ćorović, Rebronja, Knežević, Bušković, Bulatović, N.Ćalasan, Milačić.

Pravni fakultet - Studentski dom KO 3:0 Službeno