Studenti Glume o humanitarnoj predstavi Staklena menažerija sjutra u SKC-u

Studenti Fakulteta dramskih umjetnosti, SP Gluma, Miloš Kašćelan i Jovana Brnović, govorili su za TV Vijesti o predstavi Staklena menažerija, koja će se održati  u srijedu 22. marta, u Multimedijalnoj sali Univerzitetsko sportsko-kulturnog centra (SKUCG) u 20:00 sati.

Riječ je o humanitarnom događaju u organizaciji Univerziteta Crne Gore u saradnji sa Studentskim parlamentom UCG, Univerzitetskim sportsko-kulturnim centrom i Crvenim krstom Crne Gore, a u cilju prikupljanja sredstava za pomoć područjima Turske i Sirije pogođenim zemljotresom.

Svi zainteresovani koji žele da prisustvuju izvođenju predstave sredstva uplaćuju na žiro račun Crvenog krsta 520-5188-31 otvorenom kod Hipotekarne banke, uz obaveznu svrhu plaćanja “za humanitarnu akciju UCG”. Minimalna uplata iznosi 10 eura. Podaci o preuzimanju karte dostupni su na linku: Univerzitet Crne Gore (ucg.ac.me)

Više o predstavi pogledajte u video prilogu: