Konkurs za izbor dekana Ekonomskog i Pravnog fakulteta

Upravni odbor Univerziteta Crne Gore je na današnjoj sjednici donio odluku o utvrđivanju rokova za sprovođenje izbornih radnji za izbor dekana Pravnog i Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore. To je saopštio predsjednik Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore prof. dr Duško Bjelica, nakon danas održane sjednice.

„Konkurs za izbor dekana Ekonomskog i Pravnog fakulteta biće objavljen sjutra, u Biltenu Univerziteta Crne Gore i dnevnom listu koji izlazi u Crnoj Gori. Prijave se podnose u roku od 15 dana od dana objavljivanja Konkursa“, kazao je predsjednik Upravnog odbora UCG prof. dr Bjelica.

Na današnjoj sjednici je data saglasnost na izmjene i dopune finansijskog plana Univerziteta Crne Gore, kao i na izmjene i dopune Plana javnih nabavki Univerziteta Crne Gore za potrebe organizacionih jedinica.

Foto: Iz arhive