Konkurs za sufinansiranje naučnoistraživačke i inovativne djelatnosti u 2020. godini u vrijednosti od 600.000 eura

Ministarstvo nauke Crne Gore raspisalo je Konkurs za sufinansiranje naučnoistraživačke i inovativne djelatnosti u 2020. godini, kojim se naučnoistraživačkoj zajednici Crne Gore stavlja na raspolaganje 600.000 eura. Konkurs je otvoren tokom cijele godine, odnosno do trenutka utroška dodijeljenih sredstava po određenoj tački konkursa.

Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije, kao organizaciona jedinica Univerziteta Crne Gore, otvoren je za dalju komunikaciju sa ostalim univerzitetskim jedinicama, u vezi potencijalne pripreme i podnošenja prijava na predmetni Konkurs.

Kontakt Instituta: iciii@ucg.ac.me

Više o Konkursu i učešću pročitajte OVDJE