,,Dan otvorenih vrata"

Dana 24.04.2018. godine na platou ispred zgrade Tehničkih fakulteta u periodu 10-17 časova biće održan ,,Dan otvorenih vrata", manifestacija na kojoj ce ucestvovati 19 Fakulteta Univerziteta Crne Gore, sa ciljem promocije studijskih programa i pruzanja informacija maturantima, budućim brucišima, kojih će toga dana, prema procjenama organizatora biti 3000-4000.

Prirodno-matematički fakultet takođe će biti jedan od tih 19 Fakulteta i tom prilikom  će biti prezentovani posteri studijskih programa, pružane informacije o programima i predmetima koji se realizuju na našem fakultetu i dijeljeni flajeri.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane nastavnike i saradnike da nam se pridruže u utorak i daju svoj doprinos realizaciji manifestacije i radu štanda PMF-a.

Iz Dekanata