Važno - preliminarni spiskovi opterećenja nastave za studijsku 2017/2018. godinu

Drage kolege,

Završeno je unošenje opterećenja nastave za nastavnike, saradnike i laborante na Prirodno-matematičkom fakultetu za studijsku 2017/2018. godinu. Ljubazno vas molim da provjerite svoje liste angažmana (broj časova, broj grupa) i sve eventuralne greške prijavite na mejl: miljan@ac.me najkasnije do utorka, 24.10.2017. do 16:00 časova, kako bi se sve korekcije unijele blagovremeno.

Takođe, podsjećam vas da angažmane naših nastavnika i saradnika na drugim fakultetima unose njihovi prodekani za nastavu, tako da, ukoliko postoje greške u tim angažmanima, obratite se ili njima ili meni, da ih ja kontaktiram i eventualne propuste saniramo blagovremeno.

Prodekan za nastavu.