Datumi polaganja kolokvijuma

Na zahtjev studenata sa smjera Socijalni rad kolokvijum će biti održan 07.11. u terminu vježbi.

U nastavku su konačni datumi za kolokvijume (svi će kolokvijumi u buduće biti u terminu vježbi)!

1. Kolokvijum I - 07.11. sala 3 - parni brojevi indexa (oba smjera) u 16h, neparni brojevi (oba smjera) u 16h i 50min.

2. Popravni kolokvijum I - 14.11. sala 3 (naknadno će se odrediti grupe, na osnovu broja studenat akoji budu željeli da rade popravni).

3. Kolokvijum II - 19.12. sala 3 - parni brojevi indexa (oba smjera) u 16h, neparni brojevi (oba smjera) u 16h i 50min.

4. Popravni kolokvijum II - 26.12. sala 3 - (naknadno će se odrediti grupe, na osnovu broja studenat akoji budu željeli da rade popravni).

Molimo studente da se pridržavaju ovih termina i da upoznaju ostale profesore prilikom zakazivanja drugih kolokvijuma, kako ne bismo dolazili u situaciju da odlažemo kolokvijume, iako su termini iz ovog predmeta zakazani na prvom času.

U prilogu je inovirani ECTS katalog.