VAŽNO! Opterećenja nastavnika, saradnika i laboranata za studijsku 2021/2022.godinu

Mole se svi nastavnici, saradnici i laboranti na Prirodno-matematičkom fakultetu da još jednom provjere liste svojih opterećenja (štampani dokument se može preuzeti u prostorijama studentske službe, a elektronska verzija je dostupna na sajtu, na ličnoj stranici nastavnika) i sve uočene greške (broj časova, broj grupa) za predmete koji se izvode na Prirodno-matematičkom fakultetu dostave studentskoj službi najkasnije do srijede, 20.10.2021. godine do kraja radnog vremena, kako bi se unijele korekcije. Baza će od četvrtka, 21.10.2021. godine biti zaključana i naknadne korekcije neće biti moguće unositi.

Greške u unosu predmeta na drugim jedinicama UCG dostaviti ili direktno studentskim službama tih fakulteta ili prodekanu za nastavu na mejl miljan@ucg.ac.me, najkasnije do srijede, 20.10.2021. godine do kraja radnog vremena, kako bi se napravio objedinjen spisak za korekciju i uputio studentskim službama tih jedinica.

Prodekan za nastavu