Konkurs za razmjenu sa Univerzitetom u Solunu

Erasmus + konkurs za Univerzitet u Solunu

www.eurep.auth.gr/en

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitetu u Solunu u akademskoj  2018/2019. godini.

Za mobilnost se može prijavljivati akademsko  osoblje svih  jedinica UCG  (iako su uključene sve oblasti studija, pogledati na sajtu univerziteta da li postoji konkretna oblast istraživanja zainteresovanog kandidata koji se prijavljuje za mobilnost)

Dostupne su sljedeće stipendije:

Teaching: 1 stipendija  x 5 dana + 2 dana za put

Oblast studija: sve oblasti

Za prijavu je potrebno podnijeti:

Napomena: Mobilnost se mora iskoristiti između 7. januara i 30. marta 2019. godine.

Dokumentaciju (sve u jednom PDF Fajlu!!)  je potrebno poslati na e-mail adresu:irouom@ac.me,  i dostaviti prodekanu  za međunarodnu saradnju matičnog fakulteta.

Matični fakultet sačinjava listu nominovanih studenata koju šalje Univerzitetu u domaćinu, gdje se vrši konačna selekcija kandidata. Nakon završenog procesa selekcije studenti/akademsko osoblje se prijavljuju univerzitetu domaćinu putem aplikacionog formulara koji će im biti naknadno dostupan.

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije matičnom fakultetu je 10. oktobar 2018.