IZMJENE U ORGANIZACIJI NASTAVE

Obavještavaju se studenti studijskih programa Matematika, Matematika i računarske nauke,  da će se nastava iz predmeta koje je držao profesor Milan Martinović preraspodijeliti na sledeći način:

- Numerička analiza (5. semestar, studijski programi A i B) - nastavu će izvoditi doc. dr Božidar Popović;

- Programiranje 1 (3. semestar, studijski programi A i B) - nastavu će izvoditi prof. dr Milenko Mosurović;

- Računari i programiranje 1 (1. semestar, studijski programi A i B) - nastavu će izvoditi prof. dr Predrag Stanišić.

Upućujemo studentske predstavnike da se jave putem mejla predmetnim nastavnicima (mejl-adrese su dostupne na personalnim stranicama zaposlenih, na zvaničnom sajtu PMF-a), kako bi se dogovorili oko detalja u vezi sa organizacijom nastave.

Prodekan za nastavu