Odbrana polaznih istraživanja / Osman Šurla

UNIVERZITET CRNE GORE

Studijski program Održivi razvoj

Odbrana polaznih istraživanja

Doktorand Osman Šurla braniće polazna istraživanja radnog naziva „Utvrđivanje prisustva rezistencije na antibiotike kod bakterija u vodama rijeke Bojane i plažama Ulcinja primjenom tehnike sekvenciranja cijelog genoma".

Komisija za ocjenu prijave doktorske disertacije je u sljedećem sastavu:

• dr Nedeljko Latinović, redovni profesor Biotehničkog fakulteta, Univerzitet Crne Gore (predsjednik komisije)
  • dr Svetlana Perović, redovna profesorica Prirodno-matematičkog fakulteta, Univerzitet Crne Gore (članica komisije)
  • dr Aleksandra Martinović, redovna profesorica Fakulteta za prehrambenu tehnologiju i bezbjednost hrane, Univerzitet Donja Gorica (mentorka)

Odbrana polaznih istraživanja biće organizovana u utorak, 14. februara 2023. godine, u Računarskoj sali CIS-a, zgrada Rektorata Univerziteta Crne Gore, sa početkom u 11 časova.