Međunarodno prvenstvo "Metal Cup" u Rusiji, u septembru

Udruženje Omladinska platforma profesionalnih metalurga poziva studente da učestvuju na najvećem događaju industrije na svijetu, u 2021. godini – međunarodnom prvenstvu tehnološke strategije „Metal Cup. Održivi razvoj“.

Međunarodno veliko-finale "Metal Cup" održaće se u Rusiji, u septembru 2021. godine, u onlajn formatu.

Riječ je o međunarodnom takmičenju koje predstavlja platformu za sastanak vodećih industrijskih kompanija svijeta, predstavnika naučne zajednice i mladih inženjera, kao i talentovane omladine iz preko 20 zemalja kao što su Rusija, Kina, Brazil, Filipini, Indonetija, Srbija, Tadžikistan, Kazahstan, Gvineja i druge.

Prvenstvo 2021. je posvećeno održivom razvoju industrijskog kompleksa. Učesnici će se suočiti sa rješavanjem realnih zadataka u oblasti korišćenja „ekološko čistih“ tehnologija, smanjenja nivoa zagađenja životne sredine i potrošnje resursa.

Registracija je dostupna do 1. avgusta 2021. godine.  Sastav ekipe je od tri do sedam ljudi, bez obzira na kurs obuke.

Više informacija dostupno je na linku: www.metalcup.org