Open Day: Potencijali razvoja biznis ideja za digitalizaciju u oblasti poljoprivrede

U okviru partnerskog projekta Dignest, pozivamo studente Univerziteta Crne Gore da se prijave za učešće na događaj

Open day -
Potencijali razvoja biznis ideja za digitalizaciju u oblasti poljoprivrede

Univerzitet Donja Gorica, utorak, 19. aprila, s početkom u 11.00 h

Studenti će imati priliku da se sretnu sa predstavnicima privrede Crne Gore te dogovore posjete tim preduzećima.
Inovativne ideje koje studenti dobiju prilikom posjeta će biti podržane kroz mentorstvo i promociju proisteklih start-up projekata.

Molim Vas da potvrdite prisustvo kratkim emailom na dignest@ucg.ac.me ako ste zainteresovani da prisustvujete ovom događaju kako bi mogli proslijediti listu učesnika sa Univerziteta Crne Gore partnerskom Univerzitetu Donja Gorica.

Događaj je dio DigNest projekta, čiji je cilj da podrži modernizaciju visokoškolskih ustanova u Crnoj Gori i ojača njihovu saradnju sa vodećim preduzećima na tržištu.

Primarni fokus je maksimiziranje koristi od digitalnih tehnologija u prioritetnim oblastima poljoprivrede i zdravstva, istovremeno osiguravajući da se diplomci, budući stručnjaci i radna snaga uspješno prilagode digitalnom dobu.