Poziv za angažovanje u nastavi na Ekonomskom fakuletu Politehničkog univerziteta regije Marke

U okviru sporazuma između Politehničkog univerziteta regije Marke i Stalnog sekretarijata Jadransko-jonske inicijative, Politehnički univerzitet regije Marke objavio je konkurs za angažovanje u nastavi  na teme koje se tiču evropske integracije i političkog/ekonomskog razvoja zemalja obuhvaćenih Strategijom EUSAIR (Albanija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Grčka, Crna Gora, Sjeverna Makedonija, Srbija i Slovenija).

Kurs će se održati 2022/2023. akademske godine, u okviru master studija Međunarodna ekonomija i trgovina Ekonomskog fakulteta.

Prihvatljivi kandidati su stručnjaci sa relevantnom naučnom biografijom i radnim iskustvom.

Prijavu treba popuniti podnosilac i uputiti je rektoru Politehničkog univerziteta Marke, u roku do 6. juna 2022. godine.

Više informacija na: https://www.univpm.it/Entra/Internazionale/Call_Eusair_Strategy_22_23_-_Vacant_Teacher_Assignment