Radionice za izvođenje nastave na engleskom jeziku počinju 3. oktobra

Stipendista Vlade SAD-a Hensli Kazo (Hansley Cazeau),  držaće radionice obuke za izvođenje nastave  na engleskom jeziku, počev od 3. oktobra 2022. godine, svakog ponedjeljka i utorka, u terminu 17:00 - 18:30, u prostorijama Rektorata Univerziteta Crne Gore.

Radionice su  namijenjene predavačima uključenim u rad sa stranim studentima koji borave na Univerzitetu Crne Gore u okviru programa razmjene. Dio su napora koje Univerzitet Crne Gore ulaže kako bi kreirao preduslove za povećanje dolazne mobilnosti i jačanje kapaciteta nastavnog kadra u cilju uvođenja i unapređenja nastave na stranim jezicima na Univerzitetu Crne Gore.

Svi koji su zainteresovani mogu se prijaviti putem linka za registraciju: https://tinyurl.com/UCGTCFall22

Takođe, možete se prijaviti i mobilnim telefonom, putem bar koda, prikazanom na flajeru u nastavku: