Prijave za ISFiT23 zvanično otvorene

ŠTA JE ISFiT?
ISFiT je međunarodna konferencija studenata u Trondhajmu, Norveškoj. Konferencija okupi preko 500 studenata iz svih dijelova svijeta kako bi diskutovali na određenu temu koja se prožima kroz više oblasti (obrazovanje, kultura, politika, itd.).

KO IMA PRAVO UČEŠĆA?
Pravo učešća imaju svi studenti koji su upisani u tekuću akademsku godinu (2022/23).

KADA SE ODRŽAVA?
ISFiT23 se održava od 9. do 19. februara 2023. godine.

TEMA
Tema ISFiT23 je Polarizacija, kroz perspektivu medija, politike, tehnologije i drugih oblasti. Da biste dali doprinos ne morate biti aktivisti i nije potrebno radno/volontersko iskustvo u bilo kojoj od ovih oblasti.

BENEFITI UČEŠĆA
✅ smještaj (u sklopu studentskog doma ili kod norveške porodice)
✅ ishrana tokom trajanja konferencije (obezbjeđni su svi obroci u studentskoj menzi)
✅ pristup svim kulturnim događajima (zabavama, tradicionalnim šetnjama, koncertima, nastupima, itd.)
✅ sertfikat o učešću
✅ šansa za povezivanje sa vršnjacima iz svih dijelova svijeta
❌ troškovi putovanja do i od Trondhajma nisu pokriveni i snosi ih participant

ROK ZA PRIJAVU
Prijave su besplatne, a prijavljivanje se vrši putem sajta https://participant.isfit.org/ do 12.10.

PITANJA?
ISFiT je nezaboravno iskustvo koje vas upoznaje sa norveškom kulturom i rađa nova prijateljstva sa vršnjacima iz drugih zemalja.  Ukoliko imate pitanja možete se javiti direktno organizatorima (na engleskom jeziku) putem email adrese question@isfit.no.