Konkurs za trogodišnje PhD grantove

Aix-Marseille School of Economics (AMSE) objavila je konkurs za trogodišnje PhD grantove, koji će biti dostupni od septembra 2018.

Mjesečna bruto plata iznosi 1.768,55 eura. Ovaj iznos obuhvata socijalno osiguranje, ali ne i porez na prihod. Postoji mogućnost i saradničkog angažovanja, dok godišnja školarina AMSE PhD programa iznosi oko 400 eura.

Zainteresovani kandidat mora imati zvanje magistra ekonomije prije septembra 2018. godine, koje je stečeno na ustanovi koja obezbjeđuje obrazovanje iz oblasti ekonomije na jednakom nivou kao AMSE.

Potencijalni kandidati moraju imati kontakt osobu na AMSE-u i dostaviti joj istraživački projekat. Tek nakon što aplikantu kontakt osoba prihvati projekat, on može zvanično aplicirati za grant.

Više informacija dostupno je ovdje.