CfA: Stipendije za kurs njemačkog jezika u Bavarskoj 2019.

Bavarska daje stipendije za kurseve njemačkog jezika za 2019. godinu. Stipendije uključuju školarine, smještaj i hranu.

Studenti i mladi akademici iz svih disciplina sa srednjim nivoom znanja iz njemačkog jezika (bar nivo B1) iz Albanije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Kosova, Makedonije, Crne Gore, Srbije, Slovenije i Ukrajine mogu da se prijave za BAYHOST stipendije za ljetnji kurs. U vrijeme podnošenja prijave studenti moraju imati najmanje dva semestra na visokom Univerzitetu, kao i odgovarajuće ocjene.

Kandidati treba da pošalju sve dokumente poštom na BAYHOST do 25. marta 2019. godine.

Više informacija o ljetnjim kursevima i procesu prijave možete dobiti na BAYHOST veb stranici ili na BAYHOST facebook profilu.

Kontakt osoba: Alexandra Weissgerber

T ++49 (0)941-943-5049 | F ++49 (0)941-943-5051