Radionica o međunarodnim programima finansiranja

Kancelarija za međunarodnu saradnju i Humbolt Univerzitet u Berlinu organizuju radionicu na temu „EU – fundraising in academia“. Radionica se organizuje kao jedan od vidova saradnje u okviru Erasmus + programa za kreditnu mobilnost.

Predstavnica Humbolt Univerziteta  Roswintha Kersten-Pejanić, tokom dvodnevne radionice, predstaviće međunarodne programe finansiranja, procedure prijave projekata, dok će drugog dana riječi biti o planiranju budžeta, pisanju aplikacije, izvještavanju, upravljanju projektima i sl.

Radionica će se održati 12. i 13. juna u Zelenoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore od 10 h.

Agendu možete naći u prilogu.

Molimo vas da vaše učešće u radionici potvrdite najkasnije do petka, 09. juna, do 14 časova na e-mail adresu: irouom@ac.me