Stipendija za master studije u oblasti revizije - Kina

Vlada Narodne Republike Kine će dodijeliti jednu stipendiju Crnoj Gori, za master studije u oblasti revizije, za akademsku 2017/2018. godinu. Radi se o master programu na engleskom jeziku, u trajanju od dvije godine, na Univerzitetu za reviziju u Nanjingu.

Kandidati treba da ispunjavaju sljedeće uslove:

-  da imaju manje od 35 godina;

-  da posjeduju bečelor diplomu;

-  da dobro znaju engleski jezik;

-  da su u dobrom zdravstvenom stanju.

Organizator Programa pokriva troškove školarine, smještaja, zdravstvenog osiguranja i puta.

Detaljne informacije o stipendijama i načinu prijavljivanja mogu se naći na internet stranici: http://www.csc.edu.cn/studyinchina//

Rok za prijavu je 16. jun 2017. godine, a prijavljivanje se obavlja online, Univerzitetu za reviziju u Nanjingu.

Detaljnu informaciju o proceduri prijavljivanja, potrebnoj dokumentaciji i samoj stipendiji, zainteresovani mogu pogledati ovdje