SAJAM PRAKSI I STIPENDIJA

Sajam praksi i stipedija organizovan je kao događaj koji ima za cilj olakšavanja prvih koraka ka zapošljavanju studentima završnih godina studija na Univerzitetu Crne Gore. Tokom Sajma, Karijerni centar vrši direktno uparivanje studenata sa poslodavcima iz njihove profesionalne i stručne oblasti. Time se doprinosi širenju svijesti studenata o značaju i važnosti obavljanja praksi tokom studiranja i uočavanju savremenih uslova poslovanja i kriterijuma koji se vrednuju prilikom zapošljavanja. Kroz intezivnu saradnju sa dekanima i prodekanima na svim univerzitetskim jedinicama, Karijerni centar polaže da u Sajam budu uključeni poslodavci iz što većeg broja oblasti.

Sajam praksi i stipendija - 2021:

Poziv poslodavcima da se prijave za učešće na drugi Sajam praksi i stipendija

Poziv studentima UCG: Prijave za onlajn Sajam praksi i stipendija do 15. novembra

Završen Sajam praksi i stipendija na Univerzitetu Crne Gore

Sajam praksi i stipendija - 2020:

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore organizuje Sajam praksi i stipendija za studente i poslodavce

Prijavni formular za sajam praksi i stipendija

Prijave za Sajam praksi i stipendija do 7. novembra

Za sajam stipendija i praksi Univerziteta Crne Gore preko 500 intervjua onlajn