Poziv poslodavcima da se prijave za učešće na drugi Sajam praksi i stipendija

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore poziva poslodavce da se do 10. novembra prijave za učešće na drugi Sajam praksi i stipendija.

Cilj Sajma,  koji će biti organizovan za studente završnih godina, 17. novembra tekuće godine, jeste povezivanje studenata sa poslodavcima u domenu njihovih budućih profesija i struka.

Sajam je prilika da se studenti, kroz brze onlajn intervjue, u trajanju od 15 do 20 minuta, prema unaprijed utvrđenom rasporedu, predstave poslodavcima i upoznaju sa  njihovom ponudom, koja može biti u vidu pružanja praktičnog iskustva ili stipendija. On je takođe i prilika da, u direktnoj komunikaciji, studenti saznaju više o uspješnom načinu poslovanja kompanija u Crnoj Gori i radu u timu poslodavaca.

Zainteresovani poslodavci mogu se prijaviti za učešće dopisom na e-mail adresi: karijernicentar@ucg.ac.me.

U prijavi je potrebno navesti pozicije koje su u ponudi, u skladu sa oblašću poslovanja kompanije.

Poslodavci koji prihvate učešće na Sajmu neće imati nikakvih novčanih i drugih obaveza.

Ako ste kompanija koja želi da pruži šansu mladim ljudima da steknu praktične vještine u sferi njihovog obrazovanja, pozivamo vas da uzmete učešće na ovom projektu.

Za više informacija, kontakt je:

Karijerni centar

Ul. Cetinjska br. 2, 81 000 Podgorica