Konkurs za plaćenu stručnu praksu za studente/kinje društvenih nauka

NVO CAZAS je raspisao konkurs za plaćenu praksu za studente/kinje društvenih nauka u trajanju od maksimalno osam mjeseci.

Konkurs za plaćenu praksu otvoren je za sve studente/kinje društvenih nauka u Crnoj Gori, koji su zainteresovani/e za sticanje znanja i vještina i doprinos promociji ljudskih prava i jednakosti. Konkurs se raspisuje u okviru projekta “Zona jednakosti!” podržanog od strane Ministarstva pravde, ljudskih i manjinskih prava.

Zainteresovani kandidati/kinje mogu podnijeti prijavu sa kraćom biografijom i motivacionim pismom najkasnije do 15.02.2022.godine, putem e-maila jelena.rakcevic@cazas.org

U nastavku možete pronaći link ka konkursu - https://www.cazas.org/2016-12-19-01-31-60/konkurs-za-placenu-strucnu-praksu-za-student-kinje-drustvenih-nauka

Za sve dodatne informacije oko prakse zainteresovani kandidati/kinje se mogu obratiti na mail jelena.rakcevic@cazas.org kao i putem telefona 067 602 345 i 020 658 520 svakog radnog dana od 9-15 časova.