Radionica o rješavanju konflikata

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, u saradnji sa svojim partnerima Unijom poslodavaca Crne Gore, Inovaciono preduzetničkim centrom Tehnopolis i projektom Edukacija.me organizuje radionicu, za studente Fakulteta političkih nauka, na temu: "Rješavanje konflikata i učenje nekonfliktne komunikacije", u ponedjeljak, 27. februara,  u 18h, na Fakultatu političkih nauka u Podgorici.

Cilj radionice je unapređivanje komunikacije, podsticanje na kritičko i samokritičko mišljenje i razvijanje sposobnosti ispoljavanja sopstvenih kreativnih potencijala. Radionicu u trajanju od 90 minuta realizovaće profesorica Smilja Vukićević ispred provajdera obrazovanja odraslih „Milun Božović“. Zbog ograničenog broja učesnika (25), molimo sve zainteresovane studente da se prijave (ime i prezime, broj indeksa) za učešće putem e-maila: karijernicentar@ac.me.