Uručene nagrade na likovnom konkursu "Kina" u organizaciji Instituta Konfucije na UCG

Na svečanoj ceremoniji dodjele nagrada na likovnom konkursu pod nazivom "Kina", na koji je pristiglo 2535 radova iz 82 škole, dodijelje su 23 nagrade najboljima u 4 različite kategorija, kao i 14 specijalnih priznanja za zapaženo učešće na konkursu. Uručene su i 2 zahvalnice OŠ "Sutjeska" i OŠ "Štampar Makarije", kao i posebno priznanje OŠ "Marko Miljanov"iz Bijelo Polja koja je na konkursu učestvovala sa najvećim brojem radova.

Institut Konfucije na UCG se ovom prilikom srdačno zahvaljuje svim učenisnicima i mentorima za učešće na likovnom konkursu i posebno čestita nagrađenima.